Serwis lodówek Kraków

Pogwarancyjny Serwis Lodówek w Krakowie specjalizuje się w naprawie lodówek zamrażarek użytku domowego. Świadczymy pogwarancyjne naprawy lodówek na terenie Krakowa. 

Oferujemy swoje doświadczenie oraz wiedzę zarówno w temacie drobnych jak i dużych awarii. Począwszy od spalonej żarówki, po poważniejsze awarie. Nie ważne czy z lodówki dochodzą dziwne dźwięki, czy nie działa programator, jesteśmy w stanie zaradzić prawie każdej awarii. Najczęściej już w rozmowie telefonicznej pytamy o różne szczegóły, aby profesjonalnie przygotować się do wizyty. Chętnie również fachowo doradzamy w kwestii eksploatacji sprzętu. Pracujemy na wielu modelach.

Serwis Lodówek Kraków gwarantuje solidne, trwałe naprawy!

Co Naprawiamy?

Naprawiamy lodówki takich marek jak: Polar, Amica, Whirlpool, Siemens, Bosch, Indesit, Ariston, Zanussi, Candy, Electrolux, AEG, AEG Electrolux, Vestfrost, Philips, Brandt, Beko, Mastercook, Haier, Miele, Liebherr, Snaige, Mińsk, Husqvarna, Atlas, Vinchi, Gram, PMP Product, Ardo, Gorenje, Mors, Argos, Zamex, Helkama, AGD Bochnia, Waeco, Vestfrost, Beko, Juka, Ardes, Sharp, Polaris, Igloo, Fagor, Ezetil, Baumatic, Samsung, Kelon, Candy, Polar, Amica, Gorenje, Liebherr, Whirlpool, Mastercook, Ladycook, Gram, MPM

Dlaczego My?

 1. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie sprzętu chłodniczego.
 2. Dysponujemy własnymi częściami zamiennymi.
 3.  Do napełnień stosujemy wyłącznie gazy ekologiczne.
 4. Na usługi udzielamy gwarancji.
 5. Jesteśmy polecani przez zadowolonych klientów. 
 6. Oferujemy konkurencyjne ceny.
 7. Jesteśmy dyspozycyjni.
 8. Zdecydowaną większość zleceń realizujemy już w dniu zgłoszenia awarii!
 9. Lubimy naszą pracę.

Dlaczego warto naprawiać lodówkę?

 1. Ekologia jest aspektem priorytetowym, świadomy konsument wie, iż dla dobra  środowiska należy dbać o sprzęty domowe, a w przypadku ich uszkodzenia postarać się “nadać” im nowe życie i tu z pomocą służymy my. Przede wszystkim po przez rozmowę telefoniczną, podczas której, na podstawie objawów wyjaśniamy, co mogło uledz uszkodzeniu.
 2. Cena – warto skontaktować się z serwisantem, gdyż usterki bardzo często są drobne, w większości przypadków naprawa jest zdecydowanie opłacalna. 
 3. Wygoda – Jeżeli lodówka spełnia, Twoje wymagania wizualne, estetyczne, Zadzwoń do Serwisu!  zaoszczędzisz  czas, na poszukiwanie sprzętu, analizowanie parametrów technicznych,  najwygodniejszą opcją będzie naprawa lodówki, zamrażarki..

Cennik

Oferujemy konkurencyjne ceny. Wysokość ceny jest uzależniona od kilku czynników; modelu lodówki, stopnia trudności naprawy, odległości od punktu serwisowego. Expertyza oraz koszt dojazdu jest anulowany, pod warunkiem gdy dochodzi do naprawy, wtedy Klient ponosi tylko koszt naprawy sprzętu. Opłata za diagnozę jest pobierana gdy Klient rezygnuje z naprawy. 

Dokładny koszt mechanik  jest w stanie określić po bezpośrednich oględzinach lodówki, zamrażarki, chłodziarko zamrażarki.